Zrušení objednávky a vrácení zboží

Pokud jste odeslal/a objednávku a chcete ji bezprostředně poté zrušit, ozvěte se nám na +420 800 142 426 (Po-Pá 9.00 – 17.00). Pokud jsme Vámi objednané zboží ještě neodeslali, objednávku zrušíme a vrátíme Vám zaplacenou částku. Nebudete tak muset objednané zboží vracet.
Tím není dotčeno právo na odstoupení od smlouvy ve 100 denní lhůtě.
Vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy získáte prostřednictvím www.ullapopken.cz/cs/pravonaodstoupeni.
Od kupní smlouvy můžete odstoupit v prodloužené lhůtě 100 dnů bez udání důvodu.
Lhůta pro uplatnění práva na odstoupení od smlouvy činí 100 dnů ode dne následujícího po dni, kdy jste Vy nebo Vámi určená osoba, která není dopravcem, převzal/a objednané zboží.
O uplatnění práva na odstoupení od smlouvy musíte informovat naši společnost PFG Česká k.s., Na Sadech 4/3, 370 01 České Budějovice, tel.: 800 142 426 (Po-Pá 9.00 - 17.00), e-mail: servis@ullapopken.cz, formou jasného a jednoznačného prohlášení (např. dopisem zaslaným poštou nebo e-mailem).
Pro odstoupení od smlouvy můžete použít vzorový formulář, který je k dispozici prostřednictvím www.ullapopken.cz/cs/pravonaodstoupeni použití tohoto formuláře však není povinné. Lhůta pro odstoupení od smlouvy je zachována, pokud oznámení o uplatnění práva na odstoupení odešlete před jejím uplynutím
Pro vrácení zboží použijte, prosím, některý ze způsobů uvedený níže. Vrácení zboží na pobočkách Ulla Popken není možné.

V případě odstoupení od smlouvy nám zašlete dodané zboží spolu s poukazem na vrácení zboží zpět nejpozději do 100 dnů ode dne, kdy jste od smlouvy odstoupili. Pro vrácení balíku můžete použít přiložený štítek s předepsanou adresou pro vrácení zboží. Pokud Vaše faktura neobsahuje štítek pro vrácení, vytiskněte si štítek pro zpětnou přepravu. Najdete ho na https://www.ullapopken.cz/cs/pravonaodstoupeni

Vyplňte štítek pro zpětnou přepravu a poukaz na vrácení zboží, které se nachází ve spodní části faktury. Do nejlépe originálního balíku spolu se zbožím vložte poukaz na vrácení zboží. Balík uzavřete a nalepte na něj štítek pro zpětnou přepravu PPL s adresou. 

Pro bezplatné vrácení zboží přineste balík na nejbližší pobočku PPL. Přehled podacích míst ve Vaší blízkosti naleznete na https://www.ppl.cz/mapa-vydejnich-mist. Zásilka je již ofrankovaná pomocí štítku pro zpětnou přepravu PPL. 

Potom co nám bude vrácené zboží doručeno obdržíte do Vašeho emailu potvrzení o vrácení zboží. Částka Vám bude posléze vrácena v závislosti na platební metodě, kterou jste zvolili. K náhradě dojde během následujících 14ti pracovních dnů.  

Pokud jste zaplatili na dobírku, potřebujeme pro zpětný převod Vaše číslo bankovního účtu ve formátu IBAN a BIC / SWIFT. Kontaktujte zákaznický servis. 

V případě, že nechcete využít výše popsané dvě metody vrácení zboží můžete poslat balík na své náklady na adresu:

Popken Fashion GmbH
Am Waldrand 445
26178 Rastede
Německo