TRUE SIZE FASHION

Ulla Popken je značkou číslo 1 pro plusové velikosti v Evropě. Jako každá angažovaná značka chceme být pro naše zákazníky přehlední a srozumitelní. Proto jsme pracovali s termínem, který v kostce shrnuje téma plusových velikostí: Plus Size. Móda.
A to - toto slovo normální velikosti - znamená, že všechny ostatní velikosti jsou nenormální velikosti. To je nejen zastaralé z hlediska myšlení, ale také věcně nesprávné. Téměř 50 %* žen v Německu nosí velikost 42 nebo větší. *Podle Statista: Rozložení velikostí oblečení žen v Německu v roce 2012.
Můžete to nazvat malicherností, ale často jsou to právě detaily a drobné úpravy, které uvedou do pohybu něco většího a donutí vás přemýšlet dál.
My v Ulla Popken jsme se rozhodli myslet dopředu a od dubna budeme zpochybňovat termín Plus Size Fashion. Termín, který neutralizuje jakoukoli odlišnost a pro který je Ulla Popken a naše móda bude v budoucnu stát:
TRUE SIZE FASHION
Banner kampaně True Size

PODPORUJE KAMPAŇ

Pojďme společně uvést myšlenku True Size do života. Je tak snadné stát se její součástí: ukažte své profilové fotografie na svých kanálech sociálních médií se zkříženými prsty, jako na příkladech. Je to klíčový vizuál kampaně.