Model posing on car with navy and white bathing suit with yellow and navy flowers

Plavky na celý rok

Plavková sezóna? Ta přeci trvá 365 dní v roce. Proto by skvěle padnoucí plavky neměly chybět ve skříni žádné z nás. Kromě plavek v různých střizích u nás najdete také plážové šaty, boty a doplňky k bazénu či na pláž. Ponořte se do našeho vodního světa!

Objevte naše oblíbené plavky:

Jaké plavky potřebujete?

Plavky, které Vám budou slušet

Dokonalé plavky nejen, že zvýrazní Vaše křivky, ale také Vám poskytnou bezpečnou oporu a příjemně se nosí. Ať už hledáte ty, které lichotí, tvarují, zdůrazňují nebo obepínají Vaši postavu: máme skvělé plavky pro každou z Vás. S naším testem zjistíte, které jsou pro Vás ty pravé.

Zjistěte, který střih plavek je pro Vás ten pravý, pomocí našeho testu.

Lädt ...

Zkompletujte svůj plážový styl

Plavky bez možnosti různých doplňků jsou jako léto bez slunce - objevte s námi plážovou módu, která dokonale doladí Vaše plavky k dokonalosti. S těmito plážovými šaty, botami a doplňky si pobyt u vody skvěle užijete.

Slunečné vyhlídky

Dáváte přednost střihu tankiny nebo hledáte pro svoji dovolenou vedle jednodílných plavek i bikiny? Objevte celou naši plavkovou kolekci a spoustu dalších letních kousků - H2OHHHH, jak krásné!

Plavková basic móda

Móda a funkčnost v jednom: plavková móda musí kromě vizuální stránky splňovat i spoustu našich dalších požadavků. Naše sportovní plavky, koupací sukýnky i plavkové šortky si opravdu zaslouží zlatou medaily: poskytují oporu, jsou maximálně pružné a extra měkké. Přesvěčte se sama!