Dodací podmínky

Doručování zásilek probíhá prostřednictvím PPL.

Dodací lhůta
Okamžitě dostupné zboží obvykle dodáváme do 3–5 pracovních dnů od obdržení úplné a bezchybné objednávky. Dodací lhůtu pro požadované zboží Vám vždy zobrazíme přímo u příslušného zboží. Na první pohled tak uvidíte, kdy můžete doručení očekávat.

Doručení se může opozdit, pokud mezi objednávkou a doručením je neděle nebo svátek. V případě, že Vaše objednávka obsahuje zboží, které není k dispozici, se přeprava může opozdit. Abychom snížili dopad na životní prostředí, kombinujeme dílčí dodávky pokud možno do jednoho balíčku. To může vést k opožděnému doručení.

Pokud si tento postup pro Vaši objednávku nepřejete, kontaktujte náš zákaznický servis:
Tel.: 800 14 24 26 (Po-Pá od 9:00 do 17:00.)
E-mail: servis@ullapopken.cz

Na zboží z náhledu kolekce se vztahují samostatné dodací lhůty. Najdete je v textových informacích na stránce podrobností o zboží.


Doručení na požadovanou adresu
Pokud chcete, můžeme zboží doručit také k Vám do práce apod.

Doplnění zboží
Naše nákupní oddělení se snaží položky, které jsou v současné době rozebrané a označené slovy „doplnění zboží“, opět obstarat od výrobce. Pokud zboží lze opět dodat, je pravděpodobné doručení za 2–3 týdny. Pokud se zboží už nevyrábí, budeme Vás o tom písemně informovat.

Snadná platba
Protože sami rozhodujete o tom, jak chcete zaplatit. Během objednávky nám prosím sdělte preferovaný způsob platby. Veškeré ceny v našem internetovém obchodě jsou v českých korunách (Kč) a zahrnují zákonem stanovenou DPH. Ceny zůstávají platné až do zveřejnění dalšího katalogu.

Nákup platební kartou
K nákupu platební kartou potřebujeme číslo Vaší karty, ověřovací kód CVV/CVC, název karetní asociace, dobu platnosti a datum narození. Vyrovnání s karetní asociací proběhne, jakmile zboží opustí náš sklad. Vrácené zboží je okamžitě připsáno na účet zákazníka a karetní asociace je informována za účelem refundace příslušné částky.

Nákup na dobírku
Nákup na dobírku Při nákupu na dobírku platíte částku přímo při doručení. Platba je pak možná pouze v hotovosti. Vzniknou Vám následující náklady: Obvyklá paušální sazba poštovného a balného ve výši 99 Kč. Pokud nám zboží pošlete do 100 dnů zpět, bude příslušná částka automaticky refundována. Pro refundaci potřebujeme bankovní spojení SEPA. To můžete uvést na formuláři pro vrácení zboží nebo přímo při objednávce. Pokud bankovní spojení mít nebudeme, bude částka refundována zúčtovacím šekem.

Prodávané množství
Prosíme Vás o pochopení, že naše zboží prodáváme pouze koncovým zákazníkům v obvyklém množství, a nikoliv překupníkům.

Doručení do zahraničí
Provádíme pouze dobírkou nebo na základě platby platební kartou. Objednávat můžete snadno na www.ullapopken.eu. Mějte prosím na paměti, že poštovné, balné a pojištění činí poměrně 16,95 eur (s výjimkou Lucemburska, kde poštovné rovněž činí 5,95 eur). Zároveň Vás také upozorňujeme, že neproplácíme cla a daně, které Vám budou účtovány při případném vrácení zboží.