Platební podmínky

Zákazníci mohou využít v našem internetovém obchodě následující způsoby platby: nákup na dobírku, nákup prostřednictvím platební karty a nákup prostřednictvím PayPal.


Nákup na dobírku

V případě nákupu na dobírku platíte příslušnou částku přímo při doručení, platba je možná pouze v hotovosti.
V případě odstoupení od smlouvy Vám bude automaticky vrácena odpovídající částka, k čemuž potřebujeme Vaše bankovní SEPA spojení. To je třeba uvést na formuláři pro vrácení zboží, případně zadat již přímo při vytvoření objednávky.


Nákup prostřednictvím platební karty

K provedení platby potřebujeme číslo Vaší platební karty a její kontrolní číslo (CVV/CVC), název platební instituce a údaj o platnosti karty. Platba bude stržena po odeslání zboží. Vrácené zboží bude okamžitě dobropisováno a příslušná částka připsána na účet, z něhož byla příslušná částka stržena.


Nákup prostřednictvím PayPal

Bezpečně a jednoduše u nás můžete platit také prostřednictvím PayPal. Na konci procesu objednání zboží budete přesměrováni přímo na PayPal, kde odsouhlasíte cenu objednávky. Pokud jste již zákazníkem PayPal, můžete se zde přihlásit pomocí svých uživatelských údajů a provést platbu. Provedení platby prostřednictvím PayPal se uskuteční, jakmile Vám zboží odešleme. Vrácené zboží bude dobropisováno bezprostředně po jeho obdržení, a ještě tentýž pracovní den bude připsána příslušná částka na PayPal. Mějte prosím na paměti, že dokud není v systému PayPal uzavřen spor, nemůže být zaplacená částka vrácena.


Dodání do pobočky Ulla Popken dle vašeho výběru

Nabízíme rovněž dodání do pobočky Ulla Popken dle vašeho výběru. Adresy našich prodejen najdete ve vyhledávači poboček. Jednoduše si při objednávání zvolte bod „Dodání do pobočky“. Po objednání bude zboží zasláno na vámi vybranou pobočku. Naši zaměstnanci vás budou telefonicky informovat, jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí. Úhrada je provedena přímo na místě při vyzvednutí v prodejně. Při tomto způsobu dodání odpadá poštovné a náklady spojené s vrácení zboží převezme pobočka. Vezměte prosím na vědomí, že do poboček dodáváme jen zboží označené jako „okamžitě k dodání“.


Slevové poukazy

Uplatnění slevových poukazů je vázáno na minimální výši hodnoty objednaného zboží po odečtení hodnoty vráceného zboží. Uplatnění slevového poukazu je následně dodatečně zrušeno, není-li dosažena minimální výše hodnoty objednaného zboží po případném vrácení objednaného zboží. V případě procentní slevy je vždy dobropisována snížená kupní cena vráceného zboží. Slevový poukaz je možné uplatnit pouze jednorázově a platnost slevové akce je přesně určena. Slevové poukazy se vztahují rovněž na zlevněné zboží, pouze na dostupné zboží a nelze je kombinovat s jinými slevami nebo speciálními akcemi. Dodatečné uplatnění slevového poukazu, jakož i výplata slevy v hotovosti nebo bezhotovostně na Váš účet není možná. Slevové poukazy nelze využívat pro nákup dárkových poukazů.