Selection

PRÉMIOVÉ STYLY

Vysoce kvalitní materiály, zářivé barvy a klasické střihy: selection by Ulla Popken představuje jednoduché a nadčasové styly s mimořádně vysokými standardy kvality. Protože dobrá móda musí nejen dobře vypadat a přinášet svým nositelům potěšení po dlouhou dobu, ale také se v ní musíte dobře cítit. Od viskózy po hedvábí a kašmír: prémiová kolekce zaujme outfity do kanceláře i slavnostními styly, které v sobě spojují eleganci, pohodlí a odolnost.
Objevte celou kolekci
Tajemství slinky
Elegance má druhé jméno: slinky. Těžká, jemně splývavá směs viskózy a elastanu je jedním z našich nejoblíbenějších materiálů pro luxusní styly. Není divu: kousky ze slinky se téměř nemačkají, jsou pružné, lichotí Vašim křivkám a jsou mimořádně pohodlné na nošení. Takže budete vždy perfektně oblečená na dlouhé pracovní dny i slavnostní příležitosti.
Příjemná balvna
Pokud jde o vysoce kvalitní materiály, nemůžeme si vynachválit bavlnu Pima. Toto vlákno, známé také jako "hedvábí Jižní Ameriky", je ve skutečnosti bavlněná příze - a je měkčí než téměř jakákoli jiná tkanina. Jemná, ale odolná bavlna Pima zaručuje maximální pohodlí a dokonale se přizpůsobí tělu. Což jsou ty nejlepší vlastnosti pro luxusní vzhled.