Každé bříško
je jiné,
dokonce ani
to naše není
vždy stejné.

Bellieva jegíny

První kolekce zohledňující tvar těla, která pomáhá nejen maminkám.

Na světě je místo, kde se dějí velké zázraky - místo velké energie a síly - odkud pocházejí ta nejlepší rozhodnutí a kterému je přesto všechno věnováno příliš málo pozornosti. Jsme přesvědčeni, že naše bříško si ji zaslouží mnohem více. Společně s Bellieva jsme nyní zasvětili celou značku naší oblíbené, ale doposud málo opečovávané oblasti bříška - a všem tématům, která s tím souvisí.

SUPER MĚKKÁ
NESKUTEČNĚ PRUŽNÁ
ROSTE S VÁMI
A JE OPRAVU
STYLOVÁ

Bellieva

Příběh Bellieva.

Vlastně jsme chtěli s Bellieva vytvořit novou, atraktivní kolekci pro období mateřství, která spojila nejen naše know how ohledně nadměrných velikostí, ale také stanovila standardy v oblasti udržitelnosti, ekologické a sociální odpovědnosti. Pak jsme si všimli, že mnoho žen řeší problematické bříško, například po operacích nebo kvůli nemocem a zánětům. Na Vás všechny Bellieva myslela. Super měkká, neskutečně pružná, roste s Vámi a je opravdu stylová. Přejeme Vám příjemné objevování nové kolekce.

Také pro
dobrý pocit:
udržitelnost a
eko-sociální
aspekty

Bellieva

Produkty Bellieva

se vyznačují mimořádnou udržitelností a splňují přísné ekologické a sociální aspekty i standardy transparentnosti. Každý produkt označený naším „zeleným srdcem“ je tedy také zodpovědným kouskem oblečení.