The model poses in a pink skirt and white jumper in a field
PURE - FÉROVÁ MÓDA
Kolekce udržitelné módy s certifikací GOTS

PURE

RADOST Z UDRŽITELNÉ MÓDY

Dobrá móda žije nejen ze skvělých střihů a pěkných designů, ale také ze skutečné transparentnosti a odpovědnosti. S naší kolekcí PURE splňujeme přísná ekologická a sociální kritéria GOTS (Global Organic Textile Standard) v celém výrobním řetězci – od pole po molo. Výsledkem jsou zcela nové trendy kousky, které Vám budou dělat dvojnásobnou radost.
Objevte celou kolekci

Prádlo PURE

Přátelské k životnímu prostředí i pokožce

S PURE nejen že nosíme super módu, ale máme také vždy kousek zodpovědnosti. Objevte také kolekci spodního prádla PURE.
GOTS Logo

GOTS

FÉROVOST NENÍ NÁHODA
GOTS (Global Organic Textile Standard) je textilní pečeť, kterou společně vytvořily různé mezinárodní organizace, aby vnesly transparentnost do celého textilního řetězce ekologického oblečení.
Čtěte více
Každá položka kolekce PURE je certifikována GOTS a splňuje následující kritéria:
  • Minimálně 70 % přírodních vláken
  • Minimálně 95 % bio bavlny
  • Využití ekologických metod při zpracování vláken
  • Dodržování sociálních aspektů
  • Bez použití syntetických přísad
  • Neustálá kontrola výrobních závodů
Picture of a plant

Naše odpovědnost

Férová móda
Jsme rodinná firma a odpovědné řízení je součástí naší DNA – naše jednání sleduje dlouhodobou strategii, která se vyznačuje férovostí a udržitelností. Odpovědnost vůči zaměstnancům, spotřebitelům, výrobcům, partnerům, poskytovatelům služeb a společnosti jako celku má pro nás jako globální módní společnost zásadní význam.
Čtěte více
Odpovědnost vůči životnímu prostředí
Abychom chránili životní prostředí a klima, pozorně sledujeme, jaké mají naše obchodní aktivity dopad na životní prostředí a stanovujeme si cíle jak je systematicky snižovat.
Sociální zodpovědnost
Respekt ke každému jednotlivci i férová spolupráce založená na partnerství: Pro nás to není jen prázdná fráze, ale každodenní realita - jak v interakci s našimi zaměstnanci, tak s našimi dodavateli.
Odpovědnost za produkt
U našich produktů klademe velký důraz na kvalitu a použití udržitelnějších materiálů. Výrobou však naše zodpovědnost nekončí, vysoké nároky klademe i na dopravu směrem k Vám.
Naše novinky
Lasciati ispirare