DRESS CODE

Kdo říká, že šaty jsou jen pro formální události? Naše šaty ukazují pravý opak. U nás naleznete módní ikony v různých variantách a pro každou příležitost - od mini po maxi délku, od casual po chic styl. Nechte se inspirovat naším módním průvodcem a najděte u nás šaty, ve kterých zaručeně zaujmete!

Minišaty, maxi efekt

Méně znamená více: pro naše minišaty to platí určitě! V krátkých šatech budete působit vyšší a ukáží Vaše nohy - jsou ideální pro teplé jarní a letní dny. Objevte u nás vzdušné mini šaty v A střihu a mnoho dalších modelů, s nimiž uděláte skvělý dojem v tom pravém slova smyslu.
Minisukně zde

Midi – nová trendy délka

Kalhoty ke kotníkům jsou skvělou volbou pro moderní ženy. Tyto elegantní kalhoty s prodlouženou délkou zdůrazňují pas, opticky prodlužují nohy a vytvářejí elegantní siluetu. Kombinujte své kalhoty ke kotníkům s teniskami nebo kotníčkovými botami pro trendy street styl, nebo přidejte ke kalhotám podpatky pro elegantní vzhled.
Midi šaty zde

Maxi šaty od ležérních po slavnostní

Maxišaty jsou charakteristické svým dlouhým střihem, který obvykle sahá až po kotníky. Díky různým potiskům, materiálům a střihům existuje nekonečné množství jejich modelů. Chcete vytvořit uvolněný outfit pro volný čas nebo hledáte večerní šaty na slavnostní událost? U nás najdete dokonalý kompletní outfit.
Maxi šaty zde