Eine Frau trägt einen Slip
Kalhotky - rady

Jaké kalhotky mi padnou?

Cítit se dobře ve své kůži!

Váš outfit bude perfektní pouze se správným spodním prádlem. Naše kalhotky Vás přesvědčí skvělým komfortem nošení, stejně jako překrásnými vzory! Objevte nyní naši velkou rozmanitost a najděte si svůj oblíbený střih.


Slips

Naše nejoblíbenější!Osvědčený střih vyniká vysokým komfortem nošení. Kalhotky najdete v mnoha různých provedeních a kvalitách. Ať už bavlna nebo mikrovlákno, tyto kalhotky by neměly chybět v žádném šatníku!

Koupit kalhotky
Illustration eins Slips
Eine Frau trägt einen Taillenslip /  Maxi-Slip

Vysoké kalhotky / Maxi kalhotky

Charakteristika:Vysoké kalhotky / Maxi kalhotky mají vysoký střih. Výška těsně nad pupek. Vysoké kalhotky / Maxi kalhotky velkoryse zakryjí boky a jsou velmi podobné kalhotkám Panty. V oblasti zadečku mají normální kalhotkový střih.

Tip: Vysoké kalhotky / maxi kalhotky zakryjí malé bříško díky vyššímu pasu a jsou velmi pohodlné.

Eine Frau trägt einen Bodyforming Slip

Bodyforming Slip

Charakteristika: Formující kalhotky jsou známé svým pevným tvarujícím materiálem. Mají obvykle vyšší střih.

Tip: Kalhotky pro formování těla jsou perfektní pod šaty, kalhoty nebo sukně, dokážou skrýt malé nedokonalosti.

Eine Frau trägt einen Standard Slip

Standardní Slip

Charakteristika: Osvědčený střih vyznačují se vysokou pohodlností při nošení. Standardní kalhotky mají nízký střih, menší nohavičkové výstřihy a najdete je v mnoha různých designech a kvalitách.

Tip: Standardní kalhotky by měly být součástí každého šatníku a jsou vhodné pro každý tvar postavy.

Eine Frau trägt einen Büroslip

Kancelářské Slip

Charakteristika: Díky vysokým nohavičkám zabraňují zařezávání při sezení. Díky krajce jsou tyto kalhotky nejen pohodlné, ale také skutečné atraktivní.

Tip: Nezařezávají se, proto jsou ideální na dlouhé sezení, například v kanceláři!


Strings

Předveďte své křivky! String kalhotky Vás přesvědčí nejen svým svůdným designem, ale také vysokým komfortem nošení. Objevte naše rozmanité designy.

Koupit String kalhotky
Illustration eines Strings

Strings

Charakteristika: String kalhotky dokonale přilnou na kůži a mají obzvláště vysokou manžetu, zabraňující nepříjemnému zařezávání. Vzadu mají přiléhavý střih, nezakrývají zadeček.

Tip: Díky téměř bezešvému zpracování jsou String kalhoky pod oblečením sotva viditelné.


Panty

Pohodlné, módní a sexy! Naše Panty střihy jsou přiléhavé a dokonale sednou.

Koupit Panty
Illustration eines Pantys
Eine Frau trägt einen Panty

Panty

Charakteristika: Naše Panty kalhotky jsou přiléhavé, střižené do pasu a zakrývají i část nohou. Rovné, ale krátké nohavičky a široké boční manžety zajistí, že bude Váš zadeček zcela zakrytý.

Tip: Ať už klasiky černé nebo svůdné s krajkou, naše kalhotky Panty jsou vhodné pro všechny situace a zalichotí bokům.

Eine Frau trägt einen Hipster

Hipster

Charakteristika: Kalhotky Hipster jsou příjemné na tělo a díky střihu do pasu i velmi moderní. Tyto bokové kalhotky mají rovný střih, jen mírně užší nohavičky než kalhotky Panty.

Tip: Hipster kalhotky se skvěle hodí k bokovým džínám.

Eine Frau trägt einen Maxi-Panty

Maxi Panty

Charakteristika: Vysoký komfort nošení, super měkké, obzvláště pružné a téměř neviditelné. Díky prodlouženým nohavičkám omezují pocení a odírání na citlivých oblastech pokožky.

Tip:Vytáhněte šaty ze skříně! Ideální k nošení pod sukně a šaty, nejen v horkých dnech.

Slipform am Po einer Frau

Pro jaký zadeček se hodí nejvíce jaké kalhotky?

Výběr správných kalhotek často nebývá lehký

Pokud se zařezávají, stane se jejich nošení nepříjemné. Stejně jako když kalhotky zdůrazňují špatná místa. Níže doporučujeme zvláště výhodné modely pro Váš typ postavy! Nakonec je nejdůležitější jedna věc: cítit se skvěle!


Zadeček ve tvaru srdce

Charakteristika: vychází od relativně úzkého pasu, boky tvoří nejširší místo postavy. Spodní část zadečku je méně výrazná. Tento zadeček je často popisován také ve tvaru písmene V.

Tip: Pro zadeček ve tvaru srdce se nejvíce hodí standardní Slips, Panty nebo Hipster, které jsou posazené poměrně nízko v bocích. Zakrývají a lépe formují zadeček, takže vypadá svůdněji. Na druhou stranu jsou kalhotky s vysokým výstřihem nohaviček méně vhodné, protože by zdůraznily nedostatky objemu spodní části zadečku. Pro dosažení útlého vzhledu postavy se hodí také bokové kalhoty.


Hranatý tvar zadečku

Charakteristika: Tento tvar zadečku má v rovné linii bederní kost a vnější stehna. Samotný zadeček je relativně plochý.

Tip: Ideální jsou tanga nebo kalhotky s vysokým střihem nohaviček (kancelářské kalhot, vysoké kalhotky...), které nesvírají. Tomuto tvaru však dobře sedí také Panty kalhotky a spodní prádlo s dlouhými nohavičkami. Vyvarujte se volným kalhotkám se širokými nohavičkami.


Hruškovitý zadeček (obrácené srdce)

CharakteristikaU tohoto tvaru zadečku se nachází nejširší bod pod boky. Jak název napovídá, připomíná obrácené srdce nebo hrušku. Často se také používá tvar A.

Tip: Nejlepší volbou jsou kalhotky s vysoko nebo šikmě střiženými nohavičkami, např. kancelářské kalhotky, vysoké kalhotky nebo tanga - String. Lichotí postavě a nezařezávají se, jak se to může stát u modelů s úzce střiženými nohavičkami.


Kulatý zadeček

Charakteristika: Tento tvar zadečku odpovídá klasickému tvaru jablka. Ačkoli je krásně kulatý a svůdný, potřebuje také tento zadeček správně zvolné kalhotky.

Tip: Dávej pozor, aby sis nekoupila příliš malé nebo úzké kalhotky. Při nedostatku látky se mohou v rozkroku nehezky pokřivit a spodní prádlo může nepříjemně klouzat. Klasické kalhotky, Panty kalhotky stejně jako Bodyforming kalhotky s dostatečným množstvím látky v zadní části se hodí nejlépe. String kalhotky silně zdůrazňují objem pozadí.